Правила подачі оголошень

Перед публікацією оголошення Вам необхідно ознайомитись з правилами подачі оголошень у газету “ Береж інфо”.

До друку приймаються оголошення підписані подавачем та з вказуванням достовірних контактних даних. Подавач оголошення, після його заповнення, повинен перевірити його текст і якщо усі дані правильні – підписатись в бланку.

Якщо оголошення викликає сумніви, редакція перевіряє його згідно поданої контактної інформації (по контактному телефону та e-mail, якщо він вказаний). В разі неможливості перевірки оголошення надруковане не буде.

Не публікуються оголошення:
-
які мають протизаконний та сумнівний характер;
-
невірно заповнені (без даних про подавача);
-
що запізнились до набору (будуть опубліковані в наступному номері);
-
з проханням про матеріальну допомогу (у будь-якій формі) та попередню оплату;
-
що дискредитують юридичних та фізичних осіб;
-
повязані з хіромантією, продажем крові, органів та медикаментів;
-
що пропагують проституцію, культ сили та насильства;
-
про продаж зброї (крім мисливської);
-
що підпадають підПоложення про порядок видачі субєктам підприємницької діяльності (ліцензії) на здійснення окремих видів діяльностібез вказаної ліцензії (дозволу), ким вона (він) видана(ий) та предявлення ксерокопії відповідної ліцензії;
-
про надання кредитів;
-
про операції у ВКВ;
-
про купівлю-продаж документів, наркотиків, отрут, нагород;
-
нерозбірливо написані.

Зауваження та претензії по оголошеннях та рекламі приймаються протягом 10 днів з дня публікації.

Редакція залишає за собою право редагувати окремі оголошення, не змінюючи їх зміст. Всі невідповідності наведеним правилам, які зустрічаються в газеті, є мимовільними помилками допущеними не навмисно і не можуть бути аргументом для того, щоб вимагати  ігнорувати ці правила.

Попередження:

За зміст та правильність надрукованих оголошень редакція відповідальності не несе, але попереджає: деякі подавачі оголошень можуть проявити недобросовісність по відношенню до Вас. Тому при зверненні по оголошенню з пропозиціями послуг, вимагайте ліцензію, дозвіл на діяльність в конкретній сфері послуг.

Якщо ви вирішили скористатись надрукованою інформацією в оголошеннях, рекламі, прайсах, таблицях, в інших повідомленнях, то необхідно провести детальну перевірку фактів, перед тим, як укладати будь-які угоди. Газета не являється гарантом і не відповідає за достовірність опублікованої інформації– оскільки не має ні змоги, ні повноважень перевіряти правдивість поданої інформації. При виявленні найменших сумнівів, ви повинні звернутися за допомогою до юриста.