Візит П.Порошенка в Бережани в рамках передвиборчого туру, викликав деяке пожвавлення в політичному житті міста. Після того як майданівці розбіглися по передвиборчих штабах, центр міста перестав бути ареною політичного життя. З’явились агітаційні палатки і акцент політичних дискусій почав набирати “партійних” барв, тепер кожен підтримує “свого” кандидата в президенти. А ще недавно ми вимагали єдиного…

   Підготовка і проведення цього заходу, явно засвідчила, що на передвиборчій компанії П.Порошенко економити явно не збирається. Промо-акції, технічне забезпечення і сама зустріч були проведені на найвищому рівні. Таке враження, що задіяними були всі служби міста - міліція, служба безпеки, пожежна, швидка, та самооборона, а також телебачення і журналісти з Тернополя (кажуть, наших навіть за папет не хотіли пускати). 

   Почали для розігріву людей (яких, до слова, зібралось не так уже й багато) з демонстрації фільму, про участь кандидата в подіях під час революції. Фільм до речі занадто деталізує загальновідомі факти і абсолютно позбавлений динаміки, тому швидко набридає і втомлює, особливо коли ти стоїш під пекучим сонцем. Далі виступала група підтримки з відомих письменників - М.Матіос та Д.Павличка. Які переконували нас, що їхній кандидат - це найкращий вибір для України. 

   Те, що П.Порошенко добрий оратор, всі мали змогу переконатись і цього разу. Говорив правильні і затребувані слова, відправляв очікувані для всіх меседжі, впевнено відповідав на заготовлені питання. Тільки з підтримкою видобування сланцевого газу в Україні він явно погарячився. Для тих хто в “темі“, ті знають, якими є наслідки розробки сланцевих родовищ для території та населення. 

   На позір виглядав просто ідеально - авторитетний бізнесмен, патріот, впливовий політик, ідеальна сім’я. Просто сплакатися можна, що з успіхом демонстрували  деякі жіночки.  Головна “зірка” цього “гламурного шоу” був явно в “ударі“ (чи з “Ударом“?), щоправда, таких “шоуменів” в нас є 23. Проблема в тому, що вибрати треба тільки одного. Тому, варто завше дивитися в корінь…