Свято ЗИМИ переноситься...

 
У звязку із несприятливими погодніми умовами проведення “СВЯТА ЗИМИ” переноситься. 
Про дату проведення заходу буде повідомлено додатково. 
З давніх-давен Свято Зими було традиційним на Бережанщині, щоправда відбувалось воно завжди в лютому. А надавали притулок Святу Зими як бережанське озеро, так і парк біля замку Синявського. 
Цьогоріч молодь міста взялась до нелегкої справи – відновлення традицій святкування улюблених свят бережанців. Отож, культурно-масове дійство “СВЯТО ЗИМИ” цьогоріч відбудеться в урочищі Рурисько. 
“СВЯТО ЗИМИ” планується відкрити урочисто - з дідом Морозом, Снігурочкою та іншими зимовими персонажами. Цей розділ святкування представлятимуть гуртківці та керівники гуртків Будинку творчості школярів. 
Бажаючі учасники команд району зможуть зіграти футбол на снігу (товариська зустріч).
Чекаємо вас з лижами та санчатами, а також іншими, безпечними для життя та зручними для ковзання на снігу засобами. Біля гори для катання будуть присутні професійні лижні інструктори.  Бажаючі зможуть орендувати лижі та санки. 
Також можна сформувати власну команду для участі у зимовому пейнт-болі.  На території буде діяти зимовий та пневматичний тир.
Якщо зима втримає сприятливі для цього умови, то всі бажаючі обов’язково будуть споруджувати снігові скульптури  - від елементарних снігових баб до замків. Обов’язково беріть з собою запасні пари рукавиць та шкарпеток.
Кожен, від малого до великого, зможе взяти участь у цікавих  конкурсах та розвагах.
Також вас чекає зимова кухня з гарячим п’янким карпатським чаєм, солодощами та ще багато чого смачного.
Якщо ви приїдете автомобілем, можете взяти участь у портативному музичному перформенсі. Завершимо святкування феєрверком.
 
ОРГАНІЗАТОРИ: Молодіжний виконавчий комітет Бережанської міської ради, БМГО «Рідне місто», МКП «Туристичне бюро «Всесвіт», Районний будинок творчості школярів та молоді, Відділ у справах сім’ї та молоді РДА, за підтримки Бережанської міської ради.
МЕДІА-ПАРТНЕРИ: Рекламно-інформаційна газета «Береж Інфо», Інтернет-газета “Погляд”, УХ-Радіо, cтудія «Максим».
СПОНСОРИ: Кафе "Стара Фортеця", СП "ТОВ Санза-ТОП", Охоронна фірма "Дозор", ВО "Свобода", Підприємці: Р.Механік, А.Якимів, В.Якимів
 
Проведіть активно  з нами Свято Зими – і Ви не пошкодуєте!