У Бережанах вшанували Патріарха Йосифа Сліпого

 

  26 листопада в храмі Пресвятої Трійці міста Бережани відбулася урочиста академія «Я вибираю віру…» з нагоди 125-річчя від дня народження ісповідника віри Патріарха Йосифа Сліпого.
Мистецьку програму виконали солісти, хор та камерний оркестр лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужена академічна капела України «Трембіта». Диригент - заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик.

   Духовне слово до духовенства, місцевої влади, інтелігенції та численних вірних виголосив о. Марко Ярослав Семеген, президент релігійного товариства «Свята Софія» (Рим). Священноієрей підкреслив важливість постаті Патріарха Йосифа для українського народу та УГКЦ, говорив про подвиг і жертву, яку він здійснив заради народу. Ведуча – заслужений працівник культури України Марія Христинич.

   Протягом урочистої академії відбулося виконання двох нових музичних творів Мирослава Волинського: “Заповіт” на тексти Патріарха Йосифа Сліпого у поетичному переспіві Анни Волинської, а також “Не покидав Тебе я, Україно” на слова Галини Архитко.

   Організаторами мистецької програми виступили парафія Пресвятої Трійці Української УГКЦ на чолі з о. Іваном Хрептаком, о. Марко Ярослав Семеген та фундація “Андрей”. Автор проекту та втілення –

Михайло Перун.