Виставка із фондів музею Богдана Лепкого експонуватиметься у Львові

   З 2 по 30 листопада 2018 р. у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка експонуватиметься виставка із фондів Обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани “Богдан Лепкий у Домі Франка”.


   На виставці демонструються оригінальні матеріали із фондів Музею Богдана Лепкого, які розкривають найважливіші етапи біографії визначного діяча української культури, його діяльність в Польщі та Німеччині, взаємини з діячами науки та культури України, Польщі.

   Це – документи та світлини, особисті речі, раритети з особистої бібліотеки, прижиттєві видання творів письменника і книги, які він редагував, автографи…

   Вагоме місце в експозиції належить малярським роботам Богдана Лепкого, що презентують його як художника. Всі ці матеріали дають відвідувачам виставки можливість краще пізнати Богдана Лепкого – одного з подвижників національно-культурного відродження України ХХ ст., який презентував перед світом український народ з його гідними світової скарбниці культурою та наукою.

"Наш День"