Ірина Федишин: «Ми маємо захистити те, що було зроблено за ці 3 роки!»

   У Бережанах відбувся концерт на підтримку «Української стратегії Гройсмана»

   Більше трьох тисяч людей відвідали концерт Ірини Федишин на підтримку партії «Українська стратегія Гройсмана» 4 липня у місті Бережани. Перед виступом співачка зізналася, що спонукало її підтримати партію чинного прем’єра.

   «Скажу чесно, до мене телефонували представники різних політичних сил. Але я всім відмовляла. Коли зателефонували від Володимира Гройсмана, я з радістю погодилася, я відчула на собі те, що зробив Уряд за ці 3 роки. Підтримка нашої культури, нашої пісні, української пісні, нашого кіно, наших традицій і звичаїв. Адже насправді багато зроблено, але в нас ще є багато очікувань. Ми маємо захистити те, що було зроблено за ці роки. Тому я сьогодні тут і виступаю на цій сцені», – зазначила Ірина Федишин.

   Півтори години глядачі з задоволенням слухали емоційний і щирий виступ співачки. Бурхливими оплесками зустріли відомі пісні «Цвіте калина», «Білі троянди», «Чужі вуста», «Долоньки», підспівували і підтанцьовували.

   Давно захоплюється творчістю Ірини Федишин Анна з м. Зборів. А коли почула про концерт улюбленої співачки, вирішила приїхати в Бережани. Каже, концерт подарував багато позитивних емоцій.

   «Мені дуже подобається ця гарна, молода, енергійна артистка. А її пісні – душевні і щирі. Я сама також співаю, і неодноразово виконувала пісні Ірина Федишин. Зараз мене переповнюють емоції, я дуже рада, що сьогодні тут. Все просто чудово: і пісні, і публіка, і сцена. Знаю, що концерт відбувся завдяки «Українській стратегії Гройсмана». Я підтримую Прем`єр-міністра, адже він багато зробив. Я працюю в галузі культури, і за цей час неодноразово відчувала підтримку Уряду. Тому я буду голосувати за партію нашого Прем’єр», - розповіла глядачка.

   До слова, у рамках концертного туру на підтримку партії «Українська стратегія Гройсмана» 5 липня Ірина Федишин виступила у Кременці. У планах – концерти у Теребовлі, Збаражі та Чорткові...