У Києві – забороняють мітинги, у Бережанах – встановлюють намети (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

6 липня в 11 год. відбулася позачергова сесія Бережанської районної ради. Розглядалося питання висунення недовіри голові райдержадміністрації Ярославу Триньці, який одночасно є головою районної організації "Партії регіонів". Проте дане питання залишили відкритим, очікуючи Я.Триньку, який день перед сесією ліг у районну лікарню (де також "відлежується" колишній голова РДА, очільник РУХу Віктор Зінчук), тож депутати прийняли лише Звернення до Януковича...

Зранку 6 липня працівників райдержадміністрації зустрів свіжий напис на бетонних плитах перед будівлею районної ради "РегЬІонали - вороги нації".

 

5 липня Бережанська міська рада (кількістю 26 присутніх депутатів) прийняла наступне звернення:

Президенту України Януковичу В.Ф.

Щодо ветування Закону України «Про засади державної мовної політики»

Звернення

Ми, депутати Бережанської міської ради Тернопільської області та громада міста Бережани вкрай обурені спробою прийняття Верховною радою України Закону України «Про засади державної мовної політики», яким по суті запроваджується російська мова, як друга державна мова в Україні.

Ми глибоко переконанні, що без єдиної державної української мови, основного атрибуту держави, не можна об’єднати націю, забезпечити міжнаціональне спілкування та державне управління на всіх рівнях.

Вважаємо, що впровадження даного Закону є черговим кроком відверто ворожої до українського народу політики сучасної російської влади, яка руками представників партії регіонів, комуністів та народної партії, крок за кроком здійснює тихий державний переворот на території України.

Впровадження даного закону розколює Державу та веде Україну у прірву.

Ви, як Президент зобов’язані забезпечити дотримання Конституції України, а тому повинні накласти вето на даний закон та покласти край руйнуванню Держави.

Ми, депутати Бережанської міської ради та громада міста Бережани запевняємо, що як представники нації завжди готові стати на захист держави та її атрибутів.

Прийнято на XV позачерговій сесії Бережанської міської ради шостого  скликання 5 липня  2012 року 

 

Також було прийнято ще одне звернення:

Голові Бережанської районної ради Німко В.Р.

Шановний Василю Романовичу

Ми, депутати Бережанської міської ради та громада міста Бережани вкрай обурені спробою прийняття Верховною радою України Закону України «Про засади державної мовної політики», яким по суті запроваджується російська мова, як друга державна мова в Україні.

Розуміючи ту відповідальність та виклики, які сьогодні постали перед Україною, звертаємось до Вас з пропозицією спільно організувати та провести Віче на підтримку української мови, нації та держави.

Просимо дане питання розглянути на сесії Бережанської районної ради.

Прийнято на XV позачерговій сесії Бережанської міської ради шостого  скликання 5 липня  2012 року 

4 липня у Бережанах під кінець робочого дня навпроти будинку районної ради та райдержадміністрації розбивають наметове містечко. Наразі встановлено по 2 намети від ВО «Свобода» і ГПО «Українська справа». Очікують представників інших партій. Також встановлено дошку з написом «Партія регіонів – зрадники мови, України, народу!».  

 

Пізніше долучилися представники РУХу...

 

3 липня 2012 р. Бережанська "Партія регіонів" проводила у залі засідань райдержадміністрації свою районну конференцію. Відео присутніх - ТУТ.

Б.І. 

 3 липня Суд заборонив мирні зібрання з 4 липня і до дня народження Януковича.

У середу представники державної виконавчої служби зачитали учасникам акції біля Українського дому судове рішення про заборону мирних зборів.

Як повідомляє кореспондент “Української правди”, близько 13 години до Українського дому прибули представники відділу державної виконавчої служби Шевченківського райуправління юстиції у Києві.

Вони зачитали судове рішення про заборону мирних зборів біля уУкраїнського дому:

“Обмежити право на мирні зібрання шляхом заборони громадянину Торуба Вадиму Миколайовичу та іншим суб’єктам, які реалізують права на мирні зібрання, проведення заходів з 6 по 9 липня 2012 року біля будівель Верховної Ради, Адміністрації президента, Кабміну, центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” та Європейській площі”, – йдеться у вимозі держвиконавчої служби.

Згідно документу, вимога заснована на постанові окружного Адміністративного суду Києва від 3 липня 2012 року.

Представники опозиції намагалися переконати судових виконавців, що дана постанова не стосується учасників “мовної” акції, а громадянин Торуба відсутній серед учасників мітингу.

“У нас були свої заявки на проведення акції, подані від київських осередків партій “Батьківщини” та “Народний рух України”, – зазначив у коментарі УП депутат Юрій Одарченко.

У свою чергу депутат Андрій Парубій вважає, що зачитування цієї постанови може розв’язати руки міліції.

“Це може бути приводом для проведення зачистки площі перед Українським домом”, – сказав він.

Представники виконавчої служби склали акт про виголошення своєї вимоги та залишили площу перед Українським домом. .

Водночас, декілька сотень представників “Беркуту” вишикувалися вздовж вулиці Хрещатик перед Українським домом та бокових галерей будівлі.

Як відомо, 9 липня День народження Віктора Януковича. У  2012 році йому повинно виповниться 62 роки.

Українська правда

В Івано-Франківську "регіоналам" підсунули свиней без язиків