Бережанські Декларації: Реванш корупціонера?

    ЯНЮК Василь Івановичпенсіонер, кандидат на посаду керівника Комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської районної ради. 

 

   Колишній головний лікар Бережанської ЦРКЛ, Василь Янюк “голий, босий і простоволосий” згідно Декларації за 2017 рік — усім вказаним майном володіє його дружина Любов. А майна немало! 
   В місті Бережани: не вказана житлова будівля, в якій мешкає сімейство, проте є нежитлова будівля заг. площею 137,7 кв.м., нежитлова будівля та павільйон заг. площею 94 кв.м. і земельна ділянка заг. площею 260 кв.м. В селі Рай: житловий будинок заг. площею 75,9 кв.м., присадибна ділянка заг. площею 2500 кв.м., земельні ділянки заг.площею 8.431 (2.441 + 2.065 + 1.763 + 1.706 + 456) кв.м. 
   Жодного цінного рухомого майна (ювелірних виробів чи автомобілів) в п. Янюка не вказано.
   За минулий рік лікар-пенсіонер В.Янюк отримав 101.611 грн. зарплати від Бережанської ЦРКЛ + 74.491 грн. пенсії від Бережанського управління Пенсійного фонду. Його дружина Л.Янюк отримала 60.521 грн. зарплати від Бережанської ЦРКЛ, та 180.000 грн. доходу від надання майна в оренду.
   Коштів на (українських) рахунках сімейство не тримає...

***

   З посади головного лікаря В.Янюк “пішов” 25 лютого 2014 р. згідно Рішення № 280 Бережанської районної ради “Про звільнення Янюка В.І. з посади головного лікаря Бережанської ЦРКЛ”.

   Згідно Рішення № 363 Бережанської районної ради від 07 червня 2018 р. "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» було утворену відповідну комісію (склад комісії див. ТУТ) та було розроблено "відповідне" Положення про конкурс, згідно умов якого В.Янюк - ледь не єдиний кандидат на дану посаду... (Відео першого засідання Комісії дивіться ТУТ)

   Довідка: Згідно протоколу про адміністративне правопорушення Янюк В.І., перебуваючи на посаді головного лікаря Бережанської центральної районної комунальної лікарні та відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» - суб'єктом відповідальності за корупційне правопорушення, володіючи нормативно-правовою базою, що регламентує засади службових та адміністративних відносин, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та невідкладно у письмовій формі не повідомив керівництво Бережанської районної державної адміністрації та керівництво Бережанської районної ради про наявність конфлікту інтересів, а саме: про те, що 02.01.2013 року особисто підписав наказ № 7-к про призначення своєї невістки на посаду завідувача, лікаря-терапевта терапевтичного відділу Бережанської центральної районної комунальної лікарні; 23.07.2013 року особисто підписав наказ № 108 про призначення свого сина на посаду виконуючого обов'язки завідувача поліклінічним відділом Бережанської центральної районної комунальної лікарні; 12.06.2013 року особисто підписав спільний наказ № 46/84/47 про оголошення подяки своєму сину... Постановою Бережанського районного суду від 11 листопада 2013 р. провадження в справі закрито... у зв’язку із відсутністю складу адміністративного правопорушення! Однак ухвалою апеляційного суду Тернопільської області постанову Бережанського районного суду скасовано, визнано Янюка В.І. винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст. 172-7 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу... в сумі 170 грн.