В Бережанах відремонтовано частину автомобільної дороги М-12

   ТОВ "Техно-Буд-Центр" капітально відремонтувало частину автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, що проходить через місто Бережани!
 
 

    Що сказати, це був складний об’єкт. Частина автомобільної дороги міжнародного значення, центральна частина міста, повністю не робоча дощова каналізація, велика кількість комунікацій під дорогою, міст замулений з руйнацією пішохідної частини, понівечені тротуари, дуже стислі терміни на проведення робіт.

   Техно-Буд-Центр з поставленою задачею справився! Проведено капітальний ремонт автомобільної дороги М-12 на ділянці протяжністю 860 метрів , вулиці С.Бандери та Рогатинська що в м. Бережани. 

   Відновлено шари дорожнього одягу, в тому числі вирівняли профіль щебенево-піщаною сумішшю та посилили основу шаром з органо-мінеральної суміші за технологією холодного ресайклінгу, влаштували нижній вирівнюючий шар асфальтобетону та верхній з щебенево-мастикового асфальтобетону.

   Замінено труби газопроводу та водопроводу, побудовано нову дощову каналізацію з новими дощоприймальними колодязями. Відновлено проїзну та пішохідну частини мосту із доведенням їх характеристик до нормативних показників та встановленням нових елементів огородження. Влаштовано бордюри, з’їзди та зупинки.

   Роботи розпочато в кінці серпня, повністю відремонтовано проїзну частину, на завершальному етапі ремонт тротуарів - встановлення фігурних елементів мощення.

   Дякуємо усім мешканцям міста Бережан за підтримку!

 Техно-Буд-Центр

 

Від редакції: Ремонт частини дороги продовжиться наступного року.
Повна документація тут: https://www.prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-02-001757-a