ЯК ПРАЦЮЄ РАЙОННА ВЛАДА

   Перед тим, як ознайомити Вас зі ставленням депутатів Бережанської районної ради до своїх обов'язків, розповімо про роботу апарату ради.

   Ми надіслали подібні Звернення в міську і районну ради: “Задля інформування населення Бережанщини щодо діяльності ... ради, просимо надати інформацію про відвідування депутатами .. ради засідання сесій, постійних і тимчасових комісій за 12 місяців 2018 року”. Від міста ми отримали дуже вичерпну відповідь: не лише переліками, а цілими табличками відвідувань як сесій, так і комісій. Проте районна влада “спромоглася” лише на таке: “...щодо відвідування депутатами Бережанської районної ради сесійних засідань інформуємо, що відповідно до Регламенту Бережанської районної ради роз.5 п.53 протокол поіменного голосування в якому зазначається кількість присутніх депутатів та результати голосування розміщається на веб-сайті районної ради в день голосування. Інформацію по даному запиту ви зможете знайти на сайті Бережанської районної ради berezhany-rrada.gov.ua у розділі “Поіменне голосування”...

 

   Як каже наш редактор — “ми не горді”, тож самі скористалися сайтом районної ради. Спершу ознайомилися з Регламентом ради, де в розділі “V. Порядок роботи сесії районної ради” знайшли лише пункти від 22 по 36! Навіть у наступному, VI розділі, в п. 53 нема жодної згадки про розміщення результатів голосування на сайті... Добре, хоч у розділі “Поіменне голосування” насправді були протоколи голосувань — але лише засідань сесій, без жодних комісій! Тож або всі 12 працівників виконавчого апарату районної ради надзвичайно зайняті організацією майже вдвічі меншої кількості сесій, ніж у місті, або вирішили “якось дотягнути” останній рік при владі — у 2020-му буде завершено децентралізаційну реформу...

   Тепер про 26 районних обранців.

    Набільш безвідповідальними є представники Радикальної партії Ляшка: Василь Німко не був на ЖОДНОМУ засіданні сесій, Володимир Фльонц — був лише на двох, Ярослав Гладкий пропустив половину засідань.

   Постійними учасниками засідань сесій є працівники апарату районної ради: голова ради Василь Білик (Народний контроль, Д.Добродомов), його заступник Роман Висоцький (Українська Галицька партія, ?), керуючий справами виконавчого апарату райради Василь Соломко (Блок Петра Порошенка “Солідарність”).

   Серед "звичайних” депутатів найвідповідальнішим є Володимир Білик (Блок Петра Порошенка “Солідарність”). Лише по одному засіданні пропустили депутати Андрій Кулик (Українська Галицька партія, ?) і Василь Калинюк (Батьківщина, Ю.Тимошенко), останній з яких не голосував за жодне питання 29-ї сесії.

   Далі буде...

Б.і.