Через об’єктив Вікторії Яніцької

Багато хто дивиться на наше місто і його жителів через об’єктив. Однією з таких є талановита Вікторія Яніцька. Поки що вона навчається в одинадцятому класі, проте вважає себе творчою особистістю.  Цікавиться музикою, малюванням, брала участь у різних конкурсах, зокрема – конкурсах краси! Проте одним з найбільших захоплень все-одно залишається фотоапарат. Як каже Віка: «Люблю не лише фотографувати, але й фотографуватись у якості моделі.  І якщо б я була погодою – то, звичайно,- сонячною, тому що від неї завжди гарний настрій. Але й дощові дні по-своєму гарні. Я займаюсь фотографією лише два роки, і саме так показую людям прекрасне».
 
Батьки позитивно ставляться до захоплення доньки, і завдяки їх підтримці хочеться фотографувати і далі. На думку Віки – це не лише захоплення, а, можливо, і її майбутнє. Вона навіть планує працювати в цій сфері і досягнути успіху у якості фотографа чи фотомоделі.
Бережани – це місто, в якому Віка народилась та виросла, тому саме тут вона фотографує все, що вважає мальовничим.
На запитання: «Який кадр ти вважаєш Шедевром?» Віка замислилась - «Це напевне той, якого я ще не зробила...» А гасло її життя: «Якщо ти можеш це уявити – ти зможеш цього досягнути!»
 
Зараз її роботи виставляються у Бережанському краєзнавчому музеї, проте скоро їх можна буде побачити і в Тернопільському краєзнавчому музеї.
Бажаю їй натхнення, і нехай її фотографії будуть в майбутньому Вікторії тим, що вона назве Щастям.
Алла СОКОЛОВСЬКА