Браво! Браво! Браво!

   Напередодні свята св. Миколая в костелі св. ап. Петра й Павла народний аматорський камерний жіночий хор «Пектораль» Бережанської державної школи мистецтв ім. М.Бездільного подарував надзвичайно чудовий міх пісенного скарбу для любителів, шанувальників хорового співу.

   Висока виконавська майстерність зачарувала глядача культурою та подачею творів. Гармонійне звучання, чистота інтонування, відчутність горизонтального, вертикального строїв, дихання, штрихи, динамічна шкала – все це поєдналося в професійне звучання. Різноманітний репертуар, спів акапелла і з супроводом, сольні номери – викликали захоплені оплески.
   Цей колектив має велике майбутнє, відмінно може представляти Бережанщину на рівні державних хорів на всіх обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах хорової музики.
   Велика вдячність від мене особисто і присутніх керівнику колективу Катерині Слабодух та концертмейстеру Наталії Марценюк.
   Браво! Браво! Браво!
   Складаю вдячність організатору проекту «Резонанс» запрошує» Ірині Драбик, викладачу школи мистецтв, за велику громадсько-музичну роботу, яка потребує великих зусиль, часу і коштів для влаштування для бережанців та гостей міста незабутніх зустрічей з музичним мистецтвом.
Радості всім, веселих свят, смачної куті і дзвінкої коляди.

Зиновій Головацький,
заслужений працівник культури України

***

   Концерти проекту «Резонанс» запрошує» завжди вирізняються прекрасною організацією і продуманим підбором колективів. Що в свою чергу сприяє заспокоєнню і можливості забути на якийсь час про всі проблеми сьогодення. Ці якості в повній мірі мав концерт жіночого камерного хору «Пектораль», що відбувся недавно. 

   З повагою,

Володимир Томин, бережанець

***

   Приємні і неповторні враження від виступу «Пекторалі». Високий професіоналізм, тембральна збалансованість, яскраве звучання, широкий голосовий діапазон, хороша динаміка виконання творів, злагодженість співу, високий рівень виконання та організованості колективу – все це свідчення багаторічного досвіду колективу і його диригентів. Вміло побудована програма концерту, майстерність акомпанементу та й вся організація заходу сподобалась глядачам, про що свідчить їх чисельна присутність в костелі. Тішуся Катрусею Слабодух як хорошим керівником колективу «Пектораль», пам’ятаю як співала вона у моєму шкільному ансамблі «Червона калина». ТОЖ ЩЕ БІЛЬШЕ УСПІХІВ КОЛЕКТИВУ.

Василь Антимис, вчитель

***

   У рамках творчого проекту «Резонанс запрошує…» (автор невтомна Ірина Драбик) хор «Пектораль» відкрив новий сезон. Але як відкрив!!! Якщо коротко, то треба було там бути і почути. До музики не маю жодного відношення, навіть не знаю як виглядають деякі музичні інструменти, але те, що видав цей супер – колектив…..то є щось!!! Не знаю, хто складав програму, але участь Богдани Борецької та Івана Мізюка була родзинкою цього чудового дійства.
За такими талановитими дітками велике майбутнє, варто, лишень, вдало скористатися таким талантом. Хтось задумався, комусь втерли носа, бо не завжди після чийогось концерту немає комусь у чомусь дорікнути.
   А їм вдалося! Значить вміють! У костьолі було прохолодно, зате після концерту на душі тепло. Оце йшов мимо, бачу світиться, думаю просто зігріюся, а попав на свято!!! І таке буває.

Глядач

***

   Концертні зустрічі проекту «Резонанс запрошує» – це завжди свято, а в час радісного очікування, в період готування до святкування Різдва, концерт камерного жіночого хору «Пектораль» в старовинному храмі став особливим дійством, сповненим передсвяткової урочистості для всіх шанувальників хорового мистецтва та неповторного вишуканого жіночого співу.
   Під склепіннями костелу, звучали кращі твори класичної та більш сучасної зарубіжної і вітчизняної музики, в майстерному виконанні. Учасники концерту вразили глядачів своєю щирістю та задушевністю.
   Але не лише виконавська майстерність стала запорукою такого успіху. Концерт цікавий своїм форматом, адже окрім самих концертних номерів, глядачі, завдяки фільму, дізнались про історію створення колективу, його засновників та перших учасників. Почули яке воно – творче життя поза сценою. Неочікуваною та зворушливо-приємною була зустріч з колишніми керівниками хору – заслуженими працівниками культури України Євгеном Падучаком та Павлом Макодою.
   Знаковим є те, що в концертах проекту «Резонанс запрошує…», поруч із знаними майстрами, беруть участь ті, хто робить лише перші кроки в музиці. Вони переймають досвід, бережуть надбання своїх наставників та примножують наш музичний спадок. Саме тому, особливо зворушливими були виступи юних виконавців, учнів Бережанської ДШМ – Іванка Мізюка та Богданки Борецької, які збагатили програму концерту дзвінким і щирим звучанням дитячих голосів.
   Взагалі, зустрічі «Резонанс запрошує», це постійний, невимушений діалог між глядачами та учасниками і організаторами проекту. Саме завдяки такому формату, на цих зустрічах відсутня напруженість, офіційність, та панує атмосфера теплоти і затишку, гуртуючи навколо себе справжніх шанувальників мистецтва. Проект вже має постійних прихильників та, традиційно, збирає повні зали глядачів.
   І як не бракує завзяття і натхнення організаторам і учасникам цього мистецького проекту, так не бракує слів щирої подяки від всіх шанувальників мистецтва Бережанщини! Не забракло в кінці цієї зустрічі і нашого традиційного, українського «многая і благая літа» в спільному виконанні учасників концерту, його організаторів та глядачів!

Валентина Черкасова,
головний спеціаліст архівного відділу Бережанської РДА

***

   Концерт колективу – це не тільки спів. Багато дотичних …, які сприяють забезпеченню успіху. Тому висловлюю подяку, насамперед, Ірині Драбик за запрошення до виступу в творчому проекті “Резонанс” запрошує...” і колосальну організаційну роботу. З нею я відчула, наскільки легше керівнику колективу провести концерт, якщо є такий вмілий, енергійний та одержимий організатор. Дякую ксьондзу Андрію Ремінцю за надане для нашого виступу приміщення римо-католицького костелу. Висловлюю вдячність начальнику відділу культури, туризму та релігій Бережанської міськради Олені Мельничук, звукооператору Дмитру Даниліву, Аллі Соколовській, Антоніні Мізюк, Володимиру Томину за фоторепортажі, а Ігорю Микитюку, директору школи мистецтв, – за надані мікрофони та чудові фото.
   Подяка магазину “Аркада” та його власнику Роману Механіку за спонсорську підтримку та відзняті відеоматеріали, Олегу Венчуру – за дизайн афіш та програмок. Дякую юним артистам Івану Мізюку та Богдані Борецькій (клас викладача Наталії Марценюк ) за їх пісні, що прикрасили концерт, та попереднім керівникам-диригентам Падучаку Є. В. та Макоді П. П. за моральну підтримку.
   Величезна подяка моїм любим хористкам, що ходили на додаткові репетиції, витримували мої передконцертні емоції, реагували на диригентські жести, а також моєму концертмейстеру Наталії Марценюк за виконавську майстерність і віддачу. Люблю вас всіх і поважаю!
Наша праця і старання були би марними без глядачів, які так велелюдно прийшли на концерт, дякуємо за теплоту і щирість ваших оплесків, за вітання, які ми чуємо кожного дня після концерту!

Катерина Слабодух,

диригент народного аматорського камерного жіночого хору “Пектораль”

   Найдорожчі наші слухачі та глядачі, а також і читачі газети! Поділюся з вами тими відчуттями, що відчуваю після концерту: надзвичайно тепло і спокійно на душі. Відверто скажу, що кожного разу, опрацьовуючи той чи інший концерт, я по-новому, абсолютно по-іншому, бачу і чую артистів. Особлива увага належить нашим, бережанським колективам та артистам зокрема.
   Люди! Ви собі лише можете уявити, з відчуттям якої відповідальності проводяться численні репетиції, з яким хвилюванням кожен керівник працює над вибором програми та сценарієм, що викликає у вас захоплення. Тому, оцінюючи цю старанність, хочеться бачити вас на концертах, відчитувати зачарованість у ваших очах, які випромінюють щастя! Щоб і ви по-новому оцінили наші бережанські скарби.
   Народний аматорський камерний жіночий хор “Пектораль” – цінна прикраса для нашого хорового мистецтва. Радію, що все вдалося! Прекрасна “Пектораль” відкрила V концертний рік проекту “Резонанс”запрошує…”. Дякую, дякую, дякую! Бажаю усім здоров’я, миру, достойного життя та процвітання! Божого усім благословення! Христос Рождається!

Ірина Драбик,
організатор проекту “Резонанс”запрошує…”