Що спільного у футболу і шашок?

   Шашки – це вид спорту, що входить до переліку змагань Всесвітніх інтелектуальних ігор, це офіційно визнана в Україні неолімпійська дисципліна. А Бережани — досі обласна “столиця” шашок. Лише минулого року на теренах Бережанщини загалом відбулося 16 турнірів з шашок-64, серед яких 2 республіканського, решта - місцевого значення. Всього в них змагалося 210 учасників

 

   Задля продовження розвитку шашок на Тернопільщині та підтримання високого рівня Бережан, нещодавно ми отримали приємний подарунок від депутата Верховної Ради, тернополянина Тараса ЮРИКА: 10 комплектів з шашок (подвійні дошки для класичної та міжнародної гри) і 18 електронних годинників — для проведення рейтингових та майстерських турнірів!
   Дуже дякуємо Тарасу ЮРИКУ за таку допомогу — тепер ще більше престижних турнірів відбуватиметься в Бережанах, до нас будуть приїздити висококваліфіковані шашкісти, які будуть прославляти наше рідне місто! Радіємо, що очільник Федерації футболу Тернопільської області також дбає про інтелектуальний спорт!

Андрій Слободний,

голова Клубу інтелектуальних ігор “Дебют”
БМГО “Рідне місто”