У Бережанах відродився КВН

Востаннє Кубок міста в Бережанах проводився у 2006 році, над організацією якого вдало попрацювали Олег Захарків та тодішній склад студентської ради Бережанського агротехнічного інституту.
А оскільки у всіх глядачів залишились хороші спогади з того часу, то бажання провести схоже дійство спробували Молодіжний портал Бережан і ГО «Рідне Місто».
 
За допомогу у проведенні свята хочемо подякувати  відділам Бережанської райдержадміністрації: у справах сім’ї та молоді, освіти, культури і туризму; а також Агротехнічному інституту та Естрадній студії “Крок”.
Дата проведення кубку переносилась тричі – і все-таки Фестиваль КВН відбувся 12 травня в актовому залі ВП НУБіП України «БАТІ».
Ведучими-імпровізаторами свята гумору та дотепності були Назар Журавель та Віталій Пастушенко. 
 
На три години гумор і драйв поселилися в стінах актового залу інституту. А який може бути азарт без призів? Тому ми дякуємо спонсорами Фестивалю КВН: ТОВ «МегаКом», магазинам “Любисток” і “Цифровик”, фотостудії “Знимка”, піцерії “Сан-Ремо”, 3D-кінотеатру “Hollywood”. Проте основою основ все-одно стали команди КВН, які показали всю свою акторську майстерність, талант та наполегливість.
Хочеться згадати хорошим словом учасників команди БУМІС (І школа). Учасники цієї команди готувались самостійно і в кінцевому результаті вправно тримали теми конкурсів. Активними КВН-щиками можна  назвати тут Юлю Сагайдачну, Таню Боєчко, Анастасію Шостацьку, Людмилу Каделяк, Марічку Хрептак та Оленку Котлярчук. «Сильною половиною» команди були  Арсен Дмитрик та Богдан Новачинський. 
 
З бойовою хваткою у формі кольору хакі до підготовки свого виступу взялась команда ІІ-ї школи «Спецпідрозділ А-пчих». Її учасниками були: Зоряна Барна, Надя Головко, Олена Микитюк, Юрій Баліцький, Володя Мельник, Олег Совен. Родзинкою команди можна назвати Настю Долінгер, а от натхненником і душею команди все ж була Анастасія Корбило.
 
Третє місце у змаганні за кубок взяла команда «Драйвова Садова» (ІІІ школа). Їхня салатова яскравість і додала їм статусу найнаполегливішої команди. Відчайдушно і віддано проводили репетиції  Роман Добрянський, Діана Джус, Оксана Савків, Наталя Матвіїв, Галина Вітковська, Надя Леськів, Марічка Бризіцька, Віталій Гайдукевич та Володимир Терновий. Беззаперечним унікумом всього фестивалю став Олег Лужний. А от серцем команди я б назвала Вікторію Скальську та Орисю Олексіївну Скакун.
 
Друге місце в хіт-параді переможців почесно «зашкварили». Команда молодших спеціалістів БАТІ "ШКВАРКИ" від душі вміє тримати формат КВН. Вони природні і геніально прості. А ще від них віяло справжнісіньким командним духом. Дружба, навіть в КВН, – це сила. І допомогла ця сила саме Наталі Михалевській, Христі Васютенко, Тетяні Мурмило, Наталі Ціпліцькій, Сергію Паньчаку, Тарасу Паранюку та Сергію Качуру. З музикою допоміг незмінний звукач Андрій Гнатюк, а настанови в КВН-ській справі надавала Софія Демчук.
 
А ось про останню команду хочеться розповісти детальніше. Адже перемогу здобула саме та команда, яка вважала, що журі наперед розподілило призові місця в грі. Вони перемогли, виходячи під заборонені пісні російською мовою, з доволі не школярськими жартами, проте перемогли. Їм допомагали теж бувалі КВН-щики, зокрема Тарас Пачва. Власниками титулу «Найкращі» стали: Саша Слободянюк, Марта Олексів, Наталя Скіп, Богдана Бідюк, Володя Романишин, Роман Мартиненко, Роман Шаламай, Назар Зварич, Степан Кишенюк, Володимир Калакура. Саме ця команда «220 Вольт» отримала прохід в Західноукраїнську лігу КВН (за підтримки Руслана Кулика – члена журі).
 
А ось і повний склад справедливого журі: Оксана Лещук - методист виховної роботи Бережанського рай метод кабінету; Сергій Біленький - начальник відділу у справах сім’ї та молоді Бережанської РДА; Вікторія Токарська - бувалий КВН-щик, директор Бережанського відділення «УкрПошти»; Роман Винник - директор РБНТ, соліст гурту «Берег Жанни»; Зоряна Биндас - головний редактор «УХ - радіо», Інтернет-газети «Погляд»; Руслан Кулик - Голова ВМГО «Українська молодіжна платформа», помічник-консультант народного депутата України, заступник голови БМГО «Рідне місто»; Василь Лещук - голова профспілки БАТІ, голова журі. 
 
Навчальні заклади, або й просто бажаючі – готуємось до наступного Кубку! 
 Алла СОКОЛОВСЬКА
 
P.S. Поки верстався номер, за сприяння ГО “Рідне місто” команда-переможець “220 Вольт” 25 травня мала змогу бути глядачем 1/8 гри Західноукраїнської Ліги у Тернополі, щоб оцінити свої можливості і підготуватися до серйозніших суперників на осінньому Кубку у Бережанах та наступного року у Лізі.