ПІСЕННЕ ПАРТНЕРСТВО

   
Що може краще поєднати людей, ніж пісня? Отож у ювілейний, 10-й рік партнерства Бережани-Ключборк, юні артисти зразкової вокальної студії “КРОК” (керівники Роман та Роксолана Видиші) радо відгукнулися на запрошення пані Божени Кендзі - директора Ключборзького Дому Культури (Польща), і з молодечим завзяттям вирушили до Ключборка, щоб позмагатися у виконавській майстерності із майже сотнею польськими, литовськими та російськими співаками.
 
  Делегацію очолив Володимир Якимів, добре знаний в Бережанах як голова громадської організації “Рідне місто”. Україну на Міжнародному конкурсі пісенного мистецтва “ Ключборцькі трелі”, який відбувався 17-18 червня, представляли бережанські “соловейки” Христина Сабова, Роман Сапеляк та Людмила Кадиляк. До виступів на фестивалі їх готувала вчителька музичної школи Ірина Драбик. 
 
Систематичні заняття, кількарічний досвід роботи на сцені, попередні перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, велика внутрішня зібраність допомогли Роману Сапеляку стати дипломантом конкурсу, з чим ми його щиро вітаємо. Дівчата, хоч і не отримали, на нашу думку, заслуженої відзнаки, все ж разом з Романом брали участь в гала-концерті фестивалю, який проходив (в рамках святкувань Днів Ключборка) на великій сцені одного із міських стадіонів  Ключборка.
Загалом для учасників зразкової вокальної студії “КРОК” це великий життєвий і творчий досвід, за що керівники студії висловлюють щиру подяку людям, які долучилися до організації поїздки, а саме: міському голові Володимиру Музичці, його заступнику Ігору Гулю, родині Механіків – Роману та Ірині, Володимиру Якиміву та всім іншим людям доброї волі.