Свято спорту до Дня міста та Незалежності

23 серпня програму спортивних змагань відкривав на міському стадіоні турнір з міні-футболу серед вуличних команд (юнаки 1993 р.н. і молодші). За словами головного арбітра турніру Василя Буняка, беззаперечну перевагу мала команда Золочівська-Хатки, яка здобула перемоги в усіх матчах і виборола І місце. ІІ-им призером стали юні майстри шкіряної кулі з Куропатник, ІІІ місце за футболістами з вулиці братів Лепких, які здолали в принциповому матчі команду з вулиці Шевченка.

Цього ж дня об 11.00 в парку біля замку відбулись змагання з шашок, в яких за перемогу боролись 8 спортсменів. У підсумку переможцем став Андрій Слободний, Степан Остапюк став другим, ІІІ місце за Олександром Уланом.

Там же о 16 годині змагалися у конкурсі «Кинь гирю»( вага гирі 24кг) та у змаганнях з армспорту. В «метанні» гирі перемогу з результатом 5м 13см здобув силач Р.Ярошенко, ІІ-им з результатом 4м 25см став В.Коваль, замкнув призову трійку з результатом 4м 04см В.Підлужний.

У рукоборстві не було рівних В.Сагану, за крок від перемоги зупинився П.Плавінський, третім став В.Бридун.

Переможець та призери вищезазначених змагань нагороджені грошовими призами, які виділила Бережанська міська рада.

Кульмінацією свята спорту став фінальний матч Кубка району з футболу між командами «Кредо-Класик» с.Лісники та ФК «Куропатники», що відбувся 24 серпня на центральному стадіоні і який мали змогу побачити мешканці Бережан, гості міста та палкі вболівальники футболу. З перших хвилин матчу обидві команди хотіли довести свої претензії на Кубок, та краще це вдалося номінальним господарям – на 6-ій хвилині м’яч у ворота куропатницьких футболістів забив Андрій Янюк. В подальшому на полі точилася рівна гра, в якій могли відзначитися як одна, так і друга команди, та фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу команди «Кредо-Класик».

Нагородження володаря Кубка та фіналіста змагань проводили Голова Бережанської райдержадміністрації Віктор Зінчук, який вручив грамоти командам-учасницям та Кубок переможцю, мер міста – Степан Токарський, який вручив переможцю конверт з грошовою винагородою, та голова федерації футболу Бережанщини Нестор Колодка, який вручив кращим гравцям в складі обох команд (Фанга Ростислав – в складі «Кредо-Класик», Грабчак Петро в складі ФК «Куропатники») цінні подарунки.

Залишається сподіватись, що керівництво району та міста і служби, що відповідають за спорт та дозвілля в районі, провели не «одноразовий» захід задля «галочки», а подібні свята спорту будуть відбуватися регулярно.