Футбол. Суперкубок виборов найсильніший?

В неділю, 6 грудня, в День Збройних Сил України, чоловіки визначали найсильнішого, точніше футбольні команди «Кредо-Класик» та «Хатки-Лісники» розігрували Суперкубок району з футболу сезону 2009.

Вже з перших хвилин обидві команди змушені були багато рухатись, комбінувати, адже в таку погоду від «стоячого» футболу «постраждали» б як футболісти, так і вболівальники, а їх цього прохолодного грудневого дня на стадіоні зібралось чимало. Тож футболісти віддячили фанатам футболу сповна, вразивши за два тайми ворота суперників по 4 рази (в номінальних за жеребом господарів, а це команда «Кредо-Класик», відзначились В.Бордуланюк, В.Чорний, І.Проць та Б.Трач; гості відповіли влучними ударами Б.Кучинського, В.Герасиміва, І.Твардовського та Я.Джуджука). Оскільки регламентом Суперкубка не було передбачено додаткових екстратаймів, то команди одразу ж виконували штрафні післяматчеві 11-метрові удари. І тут фортуна усміхнулась «гостям», які в ударах до першого промаху (з обов’язкових п’яти пенальті кожна команда реалізувала по чотири) завдяки холоднокровності свого воротаря А.Гараса вирвали перемогу в серії пенальті 5:4.

Голова районної федерації футболу Н.Колодка вручив фіналісту грамоту, а переможець отримав Суперкубок.

Та вразила пересічного вболівальника не стільки видовищна і багата голами гра, скільки те, що Суперкубок фактично розігрувала одна команда, адже більшість футболістів, які перебували на футбольному полі, були заявлені в чемпіонаті за команду «Хатки-Лісники». І після фінального свистка арбітра матчу раділи цьому результату як переможці, так і переможені. Як сказав один вболівальник: «Переможені більше тішаться, ніж переможці». То чи потрібен нам такий «театральний» Суперкубок? І кого вважати тріумфатором сезону – «Кредо-Класик» - переможця Кубка, «Хатки-Лісники» - переможця чемпіонату чи……?