ДЮВЛ: Бронзова вершина

 

Матчами фінального турніру, що відбувся 10-11 березня 2017 року в Тернополі, завершився цьогорічний чемпіонат дитячо-юнацької волейбольної ліги області серед юнаків 2000 р.н. і молодших.

На попередньому етапі бережанські волейболісти, підопічні тренера Ігоря Чорного, здобули 6 переконливих перемог (обіграли 2:0 дві команди з Тернополя, команди з Козови, Бучача, Ланівців та Коропця) та двічі зазнали гіркоти поразки (поступились двічі 1:2 командам з Тернополя (Сем) та Теребовлі), фінішувавши на другому місці.
До фінальної четвірки, крім хлопців з Бережанської ДЮСШ, потрапили дюсшівці з Теребовлі та дві тернопільських команди.
Матчі фінального етапу показали, що на Тернопільщині росте добра волейбольна зміна, і юні волейболісти, за умов якісного ставлення до тренувань, зможуть досягти вершин.
А бережанські волейболісти посіли за підсумками матчів фінального етапу третє місце, поступившись 0:3 командам з Теребовлі та Тернополя (Сем) (матч проти теребовлянців більшість вболівальників назвали окрасою турніру, адже в у кожній з трьох партій точилася рівна боротьба з перемінним успіхом і тільки більший ігровий досвід хлопців з Теребовлі дозволяв їм схилити шальки терезів на свою користь). Підсумок останнього для бережанців поєдинку (проти ще однієї тернопільської команди) - 3:0 – підтвердив, що бережанський колектив може гідно змагатися з найсильнішими волейбольними дружинами області й зазіхнути на найвищі місця.
Переможець та призери були нагороджені грамотами та медалями.

На фото: бронзові призери ДЮВЛ області – команда Бережанської ДЮСШ. Тренер – Ігор Чорний.

Як зазначили хлопці з команди та їх тренер Ігор Чорний, цих перемог не було б, якби не підтримка людей, для яких виховання підростаючого покоління – важлива складова формування особистості та їхнього життєвого кредо. А тому команда вдячна Михайлу Ткачу та Юрію Бойківу, які підтримували матеріально та в силу можливостей забезпечували усім необхідним.
P.S. Приємно відзначити, що вихованець тренера Ігоря Чорного Віталій Ухман став чемпіоном України з волейболу серед юнаків 2000р.н. в складі команди Теребовлянської ДЮСШ. Тому сподіваємося, що тренер буде гідно вшанований місцевою владою!

Степан ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ