Футбол. ДЮФЛ України. Закінчили… і тільки починаємо

27 травня команда ДЮСШ з Бережан вдома провела обома віковими групами матч останнього, 22, туру чемпіонату ДЮФЛ проти винниківського (Львівська область) «Руху».
Для підопічних Ігоря Хичія цей матч нічого не вирішував: за будь-яких результатів суперників вони залишались першими. Та важливо було здобути залікові очки в боротьбі за збереження прописки у Першій лізі. Розхлябаність господарів в першому таймі дозволила гостям двічі розписатись у воротах гостей. Опам’ятавшись, бережанці ще в першому таймі відквитали один м’яч: Назарій Легета зі штрафного елегантно поклав шкіряну кулю у верхній кут воріт гостей.
В другому таймі колектив з Бережан горів бажанням покласти суперника на лопатки. І в якийсь момент здавалося, що це їм вдасться: Віталій Кушлик пробив з лівої у нижній кут воріт гостей. Та, попри усі намагання та нефарт у кінцевій стадії атаки, більше забитих м’ячів нечисленна армія вболівальників не побачила – 2:2.
Команда з Бережан U-15 не зуміла чинити гідного опору суперникам і поступилася 0:4. Такий результат поряд з набраними очками головним конкурентом за збереження місця в Першій лізі – ФК «Галичина» - перекреслив, сподіваємося поки що (можуть бути внесені зміни в Регламент проведення змагань), усі надії бережанців наступного сезону стартувати у Першій лізі.
Та зараз для команди U-17 розпочинається найгарячіша й навирішальніша пора: якщо вони впораються зі своїм суперником у стикових матчах за право виходу у фінальну частину, їх гру зможе побачити вся Україна, а самі молоді футболісти та тренер – засвітитися в українському футбольному світі.