Футбол. Чемпіонат району. Все стало на свої місця

22 жовтня 2017 р. 20-м туром завершився цьогорічний Відкритий чемпіонат району з футболу.

І місце - ФК "Єдність" (Рибники)
І якщо чемпіон району визначився ще в п’ятницю 20 жовтня (в Курянах однойменний ФК поступився 1:6 рибниківській «Єдності»), то хто примірятиме срібні, а хто бронзові нагороди, - визначали безпосередні конкуренти: в Лісниках місцева команда грала проти ФК «Куропатники». Перший тайм цього матчу пройшов у рівній боротьбі: переважно гравці вели комбінаційні дії в середині поля і зрідка турбували воротарів. Все змінилося у таймі другому: спочатку Михайло Жига, потім Ігор Тригуба і насамкінець Павло Олійник підсумували перевагу команди гостей, забезпечивши їй срібні нагороди.

ІІ місце - ФК "Лісники"
Головний невдаха змагань – ФК «Рибники» - в останньому турі ледь не став творцем сенсації: в Мечищеві до останньої хвилини рибниківські футболісти вели 1:0, та господарі таки зрівняли рахунок. В останньому матчі технічну перемогу записав собі в актив ФК «Вільховець», бо нараївська «Галичина», позбавлена турнірної мотивації, на гру не поїхала.

ІІІ місце - ФК "Куропатники"

P.S. Чемпіон району – ФК «Єдність» з Рибник – вже дебютував у Лізі чемпіонів Тернопільщини.
P.P.S. Кращим бомбардиром чемпіонату став гравець ФК «Лісники» Олег Білик, забивши 26 м’ячів.
Степан Жеребецький

Ф

Сутбол. Чемпіонат району. Все стало на свої місця

22 жовтня 20 туром завершився цьогорічний Відкритий чемпіонат району з футболу.

Головний невдаха змагань – ФК «Рибники» - в останньому турі ледь не став творцем сенсації: в Мечищеві до останньої хвилини рибниківські футболісти вели 1:0, та господарі таки зрівняли рахунок. В останньому матчі технічну перемогу записав собі в актив ФК «Вільховець», бо нараївська «Галичина», позбавлена турнірної мотивації, на гру не поїхала.