Відзначення найкращих

   Допоки на календарі зима (за погодою, швидше, рання весна), а до початку нового футбольного сезону залишилось три-чотири місяці (команди «зализують» рани (набиті, в прямому і переносному значенні, гулі), спочивають на лаврах чи будують плани на майбутнє), вже стає традицією підбиття підсумків футбольного сезону, що стає історією (сезону 2017 року).

   Саме таке дійство із вшанування найкращих в 2017 футбольному році відбулося 26 грудня 2017 року. Дійство, що зібрало різні покоління тих, хто поклоняється й шанує Його Величність ФУТБОЛ.

   Проведені турніри місцевого значення (турнір з міні-футболу пам’яті Івана Гунька, Відкритий Чемпіонат та Кубок району), обласного та всеукраїнського (чемпіонат області серед «дорослих» команд та команд ДЮСШ; участь команд ДЮСШ  у ДЮФЛ України (U-15 та U-17; з осені 2017 року - U-19; досягнення в дівочому футболі)) – усе це стало предметом доповіді Голови Бережанської районної федерації футболу (БРФФ) Степана Жеребецького.

   А далі було нагородження, яке спільно з Головою та заступником Голови (Ігор Хичій) БРФФ  проводили Виконавчий директор Федерації футболу Тернопільської області Василь Заторський, міський голова міста Бережан Володимир Музичка, заступник голови Бережанської РДА  Ігор Гринкевич та заступник голови Бережанської районної ради Роман Висоцький.

   Назарій Легета – найкращий бомбардир ДЮФЛ України 2016-2017 року в групі «4» –  отримав відзнаку з рук тренера команди Ігоря Хичія (від представника агрохолдингу «Мрія» Богдана Кушлика команда ДЮСШ, в якій виступає Назарій Легета, отримала комплект футбольної форми).

   Оваціями зустрічали кандидатів в збірну України з футболу Ліану Мострянську, Тетяну Когут і Зоряну Ткач, яким, крім квітів і цукерок, обіцяно сюрприз…

   Перед відзначенням команд-призерів Відкритого чемпіонату району з футболу 2017 року відзначено найкращих в індивідуальних номінаціях: кращим бомбардиром став, забивши 26 м’ячів, Олег Білик з ФК «Лісники» (боюсь помилитися, але це вже чи не п’ята поспіль перемога футболіста як бомбардира); кращим воротарем визнано Любомира Білика з команди «Єдність» з Рибник; кращим футболістом чемпіонату став Михайло Жига з ФК «Куропатники»

   Далі нагороджували найкращих в Чемпіонаті району: 

- бронзовий призер – ФК «Лісники» – отримав комплект бронзових медалей, грамоти, футбольний м’яч  та комплект футбольної форми; 

- срібний призер змагань – ФК «Куропатники» – нагороджений БРФФ медалями, грамотами та  трьома футбольними м’ячами (комплект футбольної форми ця команда отримала в серпні завдяки перемозі в Кубку району);

- чемпіонські регалії в 2017 році приміряв ФК «Єдність» з Рибник. Команда, що успішно представляє Бережанщину в Лізі чемпіонів області (навесні продовжить боротьбу в ¼ фіналу матчами проти «Арсеналу» з Білокриниці Кременецького району), нагороджена медалями, грамотами та комплектом футбольної форми й футбольним м’ячем.

   Невимушена атмосфера панувала за святковим столом. Усі без винятку бажали нових звершень командам і футболістам в новому футбольному сезоні, а Федерації футболу – побільше футбольних свят (як от, наприклад, Відкритий чемпіонат району з футзалу, що триває зараз  в спортивному залі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут») та залучення великої кількості дітей у футбольні секції та команди.

БЕРЕЖАНСЬКА районна ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ