XXIII Олімпійські зимові ігри

   У залі Національної філармонії України в Києві 23 лютого відбулась церемонія проводів українських спортсменів на XXIII Олімпійські зимові ігри, які пройдуть в місті Пхьончхан в Південній Кореї з 9 по 25 лютого цього року. Девіз ігор – «Пристрасть об’єднує». 

 

   Розмір призових за медалі різного ґатунку буде: «золото» – 125 тисяч доларів, «срібло» – 80 тисяч доларів, «бронза» – 55 тисяч доларів.

   В урочистостях взяли участь віце-прем’єр міністр України В’ячеслав Кириленко, президент НОК України Сергій Бубка, члени Олімпійської збірної команди України, відомі спортсмени та артисти.

   Головною інтригою урочистого заходу стала презентація нової форми збірної України. Комплекти виконані в традиційних українських кольорах. Концепт форми розробив український дизайнер Андре Тан, а виробником стала компанія Peak.

   Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов урочисто передав прапор України нашим спортсменам, який буде зі збірною у Південній Кореї.

   Відбулося спецпогашення Олімпійської марки, яка випущена до старту Ігор-2018.

  Кореспондент «Береж Інфо» Микола Проців побував на цьому заході. Як результат – експрес виставка в краєзнавчому музеї, на якій експонуються спеціальні видання Олімпійського комітету, конверти з автографами наших відомих спортсменів: Сергія Бубки, Валерія Борзова, Дениса Беринчика; біатлоністок, олімпійських чемпіонок Віти та Валентини Семиренко, Юлії Джими, Анастасії Меркушиної, а також В’ячеслава Кириленка, Ігоря Жданова, телеведучого Олександра Педана та вокаліста гурту «ТНМК» Фоззі, які брали участь у заході.

 

Б.і.