Чемпіонат району: Лідери перемагають. Чемпіонат області: Чорна смуга бережанців

   Після матчів ІІІ туру, що відбулись 3 червня, лише дві команди йдуть без поразок. Разом з тим саме після ігор ІІІ туру вперше збереться КДК Бережанської районної федерації футболу, адже в Курянах матч було припинено на 77-ій хвилині й гості написали протест.
   В Нараєві відбувся чи не центральний матч І кола чемпіонату: в гості до місцевого ФК «Галичина» завітав ФК «Куропатники». Після нулів в першому таймі на початку другого (в перші 15 хвилин) господарі двічі вразили ворота гостей (Богдан Дзюла та Михайло Красюк). Ця перемога зміцнила лідерство нараївчан - 7 очок після 3 матчів.
   В Лісниках таки відбувся багатостраждальний (гості прагнули переносу гри або зміщення в часі через участь їх гравців в турнірі в Козові, де змагались АТОвці) матч, причому розпочався як і в інших селах - о 12.00. Але чи то наврочили команду з Надрічного, чи увесь фарт покинув їх - два з чотирьох м’ячів (матч закінчився 4:0 на користь ФК «Лісники») гості забили собі самі: рахунок відкрив Роман Семків, занісши шкіряну кулю з лінії в ворота; подвоїв рахунок Юрій Кукуруза, зрізавши м’яч у власні ворота; в другому таймі відзначився Олег Бучок за Лісники, а остаточний рахунок встановив Ігор Болюх, воротар гостей, від якого м’яч після штрафного й відскоку від перекладини залетів в ворота. Ця перемога господарів вивела їх на ІІ місце в турнірній таблиці.
   В Курянах перший домашній поєдинок цього чемпіонату зіграв ФК «Біла Гора». Суперником був ФК «Вільховець». До 77-ої хвилини рахунок був 3:1 на користь господарів. Потім арбітр матчу поставив пенальті у ворота гостей, і... в знак незгоди з рішенням арбітра гості покинули футбольне поле. Тож підсумковий результат цього матчу має встановити КДК.
   P.S. В середу відбулось засідання КДК БРФФ, за результатами якого анульовано результат матчу ФК «Біла Гора» – ФК «Вільховець» й команді гостей зараховано технічну поразку 0:3 за самовільне залишення футбольного поля. Разом з тим Виконком БРФФ своїм Рішенням попередив господарів матчу про недопустимість неякісної підготовки стадіону до матчу.
   P.P.S. В уже згаданому турнірі в Козові хлопці, що представляли Бережанщину, вибороли ІІ місце, перемігши Тернопіль та Підгайці і поступившись Козові.
   P.P.P.S. Козівські футболісти 3 червня ще раз здобули перемогу над бережанською командою: в рамках Чемпіонату області з футболу ФК «Бережани» вдома 0:1 поступився ФК «Козова» (гості забили м’яч зі штрафного). Чорна смуга ФК «Бережани» продовжилась й надалі: в середу вони зіграли матч Кубка області проти ФК «ДСО-Поділля», в якому за усіма статтями були гіршими - поразка 3:0.

Степан ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ