Новини футболу

Футбол районний. До чемпіонства рукою подати

Після ІХ туру Відкритого Чемпіонату Бережанського району з футболу, схоже, все більш реальним є чемпіонство ФК «Галичина» з Нараїва.

В матчі 8 туру вдома (5 серпня) нараївчани мінімально (1:0) перемогли команду з Вільховця, 12 липня в рамках 9 туру гостювала «Галичина» в Курянах, де в той день святкували День села.

До 71-ї хвилини ФК «Біла Гора», що представляє Куряни й Мечищів, перемагала 2:0 й могла стати автором чи не найбільшої сенсації Чемпіонату і також командою, що завдала першої поразки лідеру. Та за 20 хвилин пропустили господарі аж п'ять разів і зазнали розгромної поразки 2:5. Ця поразка відкинула команду, що представляє Куряни-Мечищів за призову трійку.

Сталося! ФК "Вільховець" після поразки в Нараїві зібрав усі свої найкращі сили і здобув першу перемогу в Чемпіонаті, забивши на початку та в кінці другого тайму у ворота хлопців з Надрічного. Разом з цією перемогою вільховецька команда люб'язно залишила останню сходинку турнірної таблиці для надрічнянсько команди - 5 очок проти трьох.

Інтрига майже вмерла. Саме на таку думку наштовхує результат матчу в Куропатниках між місцевою командою та ФК "Єдність- ОТГ" з Рибник - 1:1 (два пенальті).

Нічия вивела господарів на третю сходинку - 13 очок, гості ж залишилися другими - 16 очок проти 22 у лідера - ФК «Галичина» (нараївська команда за 5 турів до фінішу хіба що розгубить свою перевагу й не стане чемпіоном;рибниківській команді треба сподіватися, що ФК «Куропатники» чи ще хтось переможе ФК з Нараїва і сама «Єдність-ОТГ» в останньому турі в Нараїві буде сильнішою за господарів. Тоді в обох команд буде порівну очок і все вирішить "золотий матч").

 

Футбол обласний. До лідера – як до неба

12 серпня матчами Х туру стартувало ІІ коло Чемпіонату Тернопільської області з футболу. ФК «Бережани» матч Х туру проводив у Вишнівці проти однойменної команди.

Зрозуміло, що до великогаївського «Агрона-ОТГ» вже нікому не дістатися, команди борються за призову трійку. Й перемога для бережанців у Вишнівці була би дуже важливою. Та футбольна пані Фортуна по черзі всміхалася обом командам, і в підсумку арбітр зафіксував бойову нічию – 2:2.

В ще двох матчах Х туру зафіксовано такі результати: «Колос» Зборів» - ФК «ДСО-Поділля» 0:1 (гості перемогли зборівчан після більш ніж дворічної перерви); ФК «Козова» - ФК «Збруч-Агробізнес» 1:1.

А вже 15 серпня бережанці зіграли матч 11 туру. Суперником був сусід у турнірній таблиці - ФК «ДСО-Поділля». Маючи по 15 очок, обидві команди прагнули до перемоги. В першому таймі це краще вдалося господарям, які пішли на перерву за рахунку 1:0.Попри усі намагання бережанців відігратися їм так і не вдалося. Більше того, вони пропустили вдруге: тож 2:0 на користь господарів, які одноосібно розташувалися на другому місці. Бережанська команда поки що третя.

Степан Жеребецький