Футбол

 
 
 
Спорт - в маси!
Баталії зональних змагань з міні-футболу в залік районних сільських спортивних ігор 10 квітня вирували на міському стадіоні. За право виступати у фінальному турнірі боролись 15  колективів, поділених сліпим жеребом на чотири групи. Матчі в групах відбувались за коловою системою. Право виступати у фінальних змаганнях здобули команди Куропатницької, Курянівської, Рогачинської та Підвисоцької сільських рад. 
Після проведення змагань з п’яти видів спорту в районних сільських спортивних іграх пальму першості тримає Куропатницька с/рада (138 очок), на п’яти їй наступає Підвисоцька с/рада (126 очок), третій щабель турнірної таблиці за Лапшинською с/радою (116,5 очок). Далі команди розташувались в такому порядку: Рогачинська (109 очок), Надрічнянська (107,5 очок), Тростянецька (102,5), Саранчуківська (76), Курянівська (72), Мечищівська (56), Жуківська (52), Вільховецька і Шибалинська (48), Божиківська, Потуторська і Посухівська (38,5), Урманська (34), Біщівська і Слов’ятинська (29) та Вербівська (22) с/ради. Взагалі не брали участь в районних сільських спортивних іграх Жовнівська, Котівська, Літятинська, Нараївська, Рекшинська і Рибниківська с/ради.
Наступні змагання в рамках районних сільських спортивних ігор (пляжний волейбол) відбудуться 8 травня на міському стадіоні.

Відзначили найкращих
Малий зал районної державної адміністрації 12 квітня був переповнений великою кількістю присутніх, позитивними емоціями та духом переможців. Саме цього дня там відбулось урочисте відзначення «винуватців» футбольного сезону 2010 року районного чемпіонату. Приємну процедуру нагородження переможця та призерів чемпіонату району з футболу сезону 2010 року проводили голова районної ради Василь Німко, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Петровський та голова районної федерації футболу Нестор Колодка.
Спочатку відзначили переможця ІІ групи, який виборов право в сезоні 2011 року виступати в класі найсильніших - ФК „За Україну”. 
На імпровізовану сцену потім піднявся третій призер І групи  - ФК „Лапшин”, далі дійшла справа до срібного призера - ФК „Куропатники”. Найбільше компліментів та вдячних слів заслужено отримали ФК „Лісники” – переможець чемпіонату з футболу 2010 року. Усі команди отримали з рук керівництва району та районної федерації футболу грамоти, кубки і медалі.
 
 
Обласні сільські спортивні ігри. Є фінал!
16 квітня стадіон смт. Козлів приймав зональні змагання з міні-футболу в залік обласних сільських спортивних ігор. Наш район представляла команда із Лапшинської с/ради. Впевнено здолавши своїх суперників із Козівського (5:2) і Бучацького (8:3) районів, наші футболісти вийшли у фінал. 

Гайда на стадіон!
17 квітня стартував чемпіонат області з футболу. Перший свій поєдинок згідно календаря змагань наша команда ФК „Бережани” провела в м. Козові і здобула впевнену перемогу над місцевою командою ФК „Козова” з рахунком 4:0 (відзначились С.Клюшніченко, Б.Кучинський, І.Швець-2). В інших матчах команд Північної зони було зафіксовано такі результати: «Поділля» Тернопільський р-н - ФК «Зборів» 3:0, ФК «Шумськ» - «Буревісник» Кременець 2:3,  ФК «Ланівці» - «Агро-Збруч» Підволочиськ 1:1, ФК «Збараж» - «Нива» Підгайці 0:0. «Галич» зі Збаража в цей ігровий день був вихідний.
В Південній зоні матчі першого туру закінчились так: ФК «Тернопіль-Педуніверситет» - «Галичина» Монастириська 2:0, «Дністер» Заліщики - ФК «Чортків» 1:0, ФК «Нива» Теребовля - «Зоря» Гусятинський р-н 6:1, «Марспирт» Марилівка - ФК «Борщів» 4:0, «Колос» Бучач - ФК « Добровляни» 6:2.
Наступний поєдинок ФК „Бережани” проведе вдома 1 травня. До нас в гості приїде ФК „Шумськ”. Початок матчу о 16.00 год.
 
 
Чемпіонату району бути?!
28 квітня 2011 року о 12.00 на міському стадіоні відбудеться нарада представників команд, організаторів та суддів з приводу проведення першості та Кубка району з футболу.
Степан ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ