У Бережанах креативлять: з'явились "знаки" "БИРИЖИНИ"

   19 березня 2018 р. зранку водії побачили на кількох в'їздах/виїздах з міста жартівливі "таблички", на яких було написано "БИРИЖИНИ".
 Траса М12, Тернопіль-Бережани (вул. Тернопільська)
Траса М12, Бережани-Тернопіль 
   Нагадаємо, що раніше в соціальних мережах повідомлялося про відсутність дорожніх знаків про початок населеного пункту "Бережани" на майже усіх дорогах з міста (наприклад оце ВІДЕО), про що бережанці жартували: "Тепер по місту можна їздити без зменшення швидкості - бо нема знаків про початок населеного пункту. Щоправда, асфальту теж нема"...
 
Дорога Т2007, Нараїв-Бережани, вул. Львівська 
 
Дорога Т2007, Бережани-Нараїв 
   Головне управління Нацполіції в області було повідомлено, що на в’їзді і виїзді з Бережан відсутні дані знаки: "Інформацію про відсутність знаків вже внесли до єдиного журналу про скоєні злочини та правопорушення, - повідомив начальник відділу комунікації ГУ Нацполіції в області Сергій Крета. – Працівники превентивної служби Бережанського відділення поліції також надіслали листи з проханням встановити знаки до Бережанської міської ради та дорожніх служб".
 
 Дорога 0200101, Жуків-Бережани, вул. Золочівська
Дорога 0200101, Бережани-Жуків
   Протягом дня жартівливі "знаки" були демонтовані (мабуть комунальними службами міста). Тепер лише залишається чекати, що на їхньому місці з'являться справжні дорожні знаки з написом "БЕРЕЖАНИ".
   Довідка: 19 березня 1930 р. місто отримало Магдебурзьке право, яке звільняло місто від багатьох податків та надавало право на ярмарки, торги, будівництво доріг за рахунок держави, а головне забудову оборонних споруд...
 
вул. Раївська - Братів Лепких (біля Міських Комунальних Підприємств)
Б.і.