Про дітей і батьків

Весна – час мінливої погоди, перепадів тиску, авітамінозу та… вірусів грипу. Найбільше від них потерпають діти, адже у них ще не сформований імунітет. Тож вартує лише одній дитині з ранньою стадією захворювання побувати день у дитячому садочку чи в шкільному класі, як за кілька днів у лікарню батьки приводять цілу групу чи половину класу…

Цікаво, а чому до такого допускають медсестри ДНЗ та шкіл? Чому вони не виконують свої Посадові інструкції: «Забезпечувати контроль за фізичним розвитком і загартуванням дитячого організму, за станом здоров’я дітей, проводити медичні огляди дітей, організовувати профілактичні заходи, своєчасно ізолювати тих, що захворіли, подавати їм першу медичну допомогу, контролювати виконання режиму дня, доброякісність харчування, санітарний стан приміщень»? Чи може таких посад чи ставок немає?..

Зустрічне питання до батьків та дідусів/бабусь: Чому ж ви, зауваживши ранню стадію захворювання своїх дітей (чи онуків) - нездужання з невисокою температурою, кашлем, чханням – йдете не до лікаря, а робите шкоду іншим дітям та їхнім батькам? Якщо не вмієте берегти свої чада, хоча б про інших подумайте!..

Володимир Якимів