“СУПЄР РАДІО” в Бережанах

Наприкінці минулого року в ефірі зазвучало перше FM-радіо на Бережанщині. Спочатку це була лише зарубіжна, в т.ч. російськомовна музика, тепер залишилися лише зарубіжна без російськомовної, з’явилися новини українською мовою, проте ведучі й досі спілкуються російською. Що ж це за радіо і як воно працює у Бережанах?..
Супер радіо 100.6 FM - це єдина радіостанція, яка здійснює якісне покриття і цілодобове мовлення на території Бережанського, Козівського, Підгаєцького та частково Рогатинського районів. Це стало можливим завдяки зусиллям приватного підприємця Галини Михайлівни Гуль, що 2 роки тому виявила бажання створити у нашому місті радіо (до цього подібні, проте чомусь і досі неуспішні спроби робили інші підприємці - майже 10 років поспіль).
Першим кроком до втілення задуму у життя було вмовити Національну Раду з питань телебачення і радіомовлення України на рахунок прорахування частоти у місті Бережани, чого досі ще не робили.
У 2010 році Національна Рада оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів. Рішенням від 16 березня 2011 року №515 заявку на конкурс подало ДП “Новий обрій” м. Київ та ПП ТРО “Ух-Радіо” м. Тернопіль (безперечно відоме всім радіо 100% українського формату). Саме Ух-Радіо сприяло створенню радіо у Бережанах, та на жаль шансів, як виявилося, воно не мало. Адже згідно рішення Національної  Ради усі вільні 55 частот виграло ДП “Новий Обрій” (яке, згідно Інтернет-джерел, буде майбутнім ФМ-голосом “Партї Регіонів”), що мовить радіостанцією “Супер радіо”. Так на ринку з’явився новий гравець у всіх 24 обласних центрах і в столиці Криму, а також ще в 30 містах, серед яких є і наші рідні Бережани.
Галина Михайлівна має договір на надання інформаційних послуг (реклама, оголошення, вітання) з “Супер радіо”, і тому жителі нашого міста 6 хвилин щогодини з 40-ї та 53-ї хвилини можуть слухати Бережанську інформацію. Таким чином кожен підприємець, розмістивши рекламу на радіо 100.6 FM, має унікальну можливість інформувати покупців про його продукцію, новинки на ринку, акції, тощо. Радіо буде всіляко сприяти інформуванню жителів міста місцевими новинами: вже зараз бережанці мали змогу слухати не лише місцеву рекламу, а й новини від міської ради та адміністрації. До слова, специфіка радіо така, що разові виходи ефекту не дають, хіба що вітання (одноразове – 100 гривень за 3 виходи в день). Тарифи на рекламу, що приведені нижче, мінімум в три рази дешевші, ніж аналогічні пропозиції радіо в обласних центрах, в тому числі і того ж “Супер радіо”.
Б.І.
 
 Пакет«МІНІ» - 90 трансляцій
Включає в себе рекламну кампанію за мінімальні кошти. Головним принципом є інформування слухача.
Тривалість ролика – 20 секунд,  кількість трансляцій – 90, тривалість - 30 днів (3 виходи в день),
виготовлення аудіо ролика – 100 грн., вартість пакету – 480 грн.
 
Пакет«БАЗОВИЙ» - 120 трансляцій
Включає в себе ефективну рекламну кампанію. Головним принципом є хороша частотність охоплення слухача.
Тривалість ролика – 15 секунд, кількість трансляцій – 120, тривалість - 30 днів (4 виходи в день),
виготовлення аудіо ролика – 100 грн., вартість пакету – 640 грн.
 
Пакет«ЕЛІТ» - 180 трансляцій
Включає в себе максимально ефективну рекламну кампанію. Головним принципом є хороша частотність охоплення слухача.
Тривалість ролика – 20 секунд, кількість трансляцій – 180, тривалість - 30 днів (6 виходів в день),
виготовлення аудіо ролика – 100 грн., вартість пакету – 890 грн.