Новорічно-різдвяна феєрія - 2017

25 грудня у Бережанському районному будинку культури відбувся святковий концерт «Новорічно-різдвяна феєрія-2017».
 
 
 
Організаторами концерту був педагогічний колектив Центру дитячої та юнацької творчості відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради.
Новорічно-різдвяна програма у гармонії з піснею, казкою, танцем, музикою, поетичним словом, народними звичаями та обрядами пройшла як одна мить. У святковому дійстві брали участь біля 200 дітей закладів освіти міста Бережани. Глядачам діти подарували хороший святковий настрій, повернули їх у світ дитинства та чарівної новорічно-різдвяної казки.
 
 
У підготовці та організації концерту дякуємо Бережанській міській раді, відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, а також за сприяння у наданні залу Районного будинку культури, Бережанській районній адміністрації та працівникам РБК.
Участь у концертній програмі брали участь: вихованці драмстудії «Натхнення» (керівник Васютенко Л.Г.), лялькового театру «Дзвіночок» (керівник Беш-Корнелюк О.М,), зразкової вокальної студії «Крок» (керівник Видиш Р.М.), танцювального гуртка «Вікторія» (керівник Солонинка Г.М.), танцювальної студії «Тамдем» (керівник Хиляк Х.), танцювальної студії «Магія Сходу» (керівник Задорожна С.), танцювальної студії «Розмарія» (керівник Кузів М.).
 
 
Адміністрація ЦДЮТ щиро вдячна спонсорам концерту: власникам та працівникам магазинів «Планета взуття», «Європа», «Юлія», «Техномаркет», Салон «Вишиванка», «Цифровик», «Меблі», «Талісман», «Школярик», Пасажирські перевезення, «Леді», «Явір», «Дари природи», «Капітошка», Золото «Янтар», «Світ взуття», «Наша ряба», «Канцтовари», «Любисток», «Незабудка», «Газда», «Тарас», «Тканини», «Меблі», «Наталка», «Товари для дому», «Любисток 2», «МегаКом». А також спонсорам: Котлярчукам, Солярчуку, Крупі.
 
 
 
 
Від редакції: 

Шкода, що оренда РАЙОННОГО будинку культури обходиться НЕ безкоштовно для МІСЬКОГО Центру. Цього разу було оплачено за всі репетиції - саме на це збиралися гроші у спонсорів... 

Цікаво, чи директор РБК видав чеки за оренду, чи знову це вважати хабарем?..