Веслувальному спорту в Бережанах бути!!!

Бережанці активно висловлюють вподобання в соціальних мережах про веслування на байдарках, яке віднедавна є однією з найпозитивніших новин міста.
 
Підтримка найдорожчих мужчин дуже важлива в житті.
 
Поговоримо про це детальніше.
Бережанка, майстер спорту України Марта Сеньків-Ковбасюк недавно повернулась з Києва до рідного міста на постійне проживання.
Марта в цей вид спорту прийшла багато років назад у м.Київ, а до сьогодні активно співпрацює з директором Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи Балабаном Богданом Павловичем.
 
Тільки невеличка "колекція" здобутків Марти.
 
Спортсменка продовжила тренування в Києві, де й завершила навчання в національному університеті фізичного виховання і спорту України. Саме тренер Данілков Володимир Васильович надихнув її взятись до тренерської справи після травми хребта.
Марта завжди вірила у Бережани, хотіла саме тут започаткувати веслування на байдарках, тому очолила відділення водного спорту як тренер-викладач з веслування на байдарках і каное дитячо-юнацької спортивної школи.
Каже, що коли все починала, то часто опускались руки. За методичну підтримку дякує Федерації веслування Тернопільщини, за фінансове сприяння та надію на подальшу систематичну фінансову підтримку Бережанській міській раді.
Найбільшу підтримку отримала від директора обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням трудового навчання Михайла Старка (який придбав моторний човен, фартухи, а також постійно сприяє в транспортуванні). Також варто відзначити зусилля членів ГО «Клуб рибалок» (голова Андрій Куліковський), які збудували елінг-місце для зберігання байдарок та інвентаря.
На сьогодні на тренуваннях займаються понад 32 дітей, для сходження на воду використовують Бережанський став.
 
 
 
Але на сьогодні їй дуже потрібне сприяння місцевої влади, підприємців та небайдужих. Дуже потрібно залучити кошти для купівлі професійних весел, комплектуючих сидінь (сляйдів), конструкції для перевезення байдарок, форма для дітей та багато іншого.
Для створення водного шляху Марті зараз необхідні пластикові пляшки від води об’ємом від 5 літрів (для буйків), які можна залишати в офісі ГО «Рідне місто» в ратуші.
«Я могла розвиватись далі в столиці, чи в іншому місті, але для мене важливо здійснити свою мрію-тренувати саме в Бережанах. Нам потрібні здорові спортивні діти, які проводять раціонально дозвілля на природі. Я особистим прикладом хочу довести, що ми можемо виховати здорове покоління нашої нації.» - саме це і є основною мотивацією Марти.
Бережанці, допоможіть цій тендітній, але дуже сильній духом та вірній спортивній мрії дівчині, та посприяйте в зборі коштів.
Бажаєте допомогти, телефонуйте: +38 (096) 377-35-19
 
 Алла СОКОЛОВСЬКА
                           фото з сайту Бережанської міської ради