До відома голів та жителів об’єднаних територіальних громад: Бережанської, Нараївської, Саранчуківської!

 
ВАТ «Тернопільобленерго» попереджає: контакт зелених насаджень з електричними дротами може призвести до нещасних випадків. За статистикою, причиною третини всіх обривів повітряних ліній електропередач є неналежне утримання зелених насаджень у охоронних зонах повітряних ліній. При падінні, дерева обривають дроти, ламаються опори, створюється небезпека для оточуючих. Чинне законодавство визначає відповідальність за утримання дерев в містах та селах. Згідно ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п.4 „Правил охорони електричних мереж”, утримання зелених насаджень, в тому числі і в охоронних зонах повітряних ліній, повинні здійснювати власники зелених насаджень. Згідно „Правил утримання зелених насаджень міст та інших населених пунктів України”, відповідальність за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними покладається на підрозділи органів місцевої державної виконавчої влади, на підприємства (на території яких знаходяться насадження) і на власників присадибних та прилеглих ділянок.
Також доводимо до відома власників земельних ділянок, землекористувачів, керівників фермерських орендних підприємств, органів самоврядування та місцевої виконавчої влади! Землями сільськогосподарських виробників та індивідуальних господарств на території об’єднаних територіальних громад, проходять лінії електропередач напругою 10-35кВ і вище та кабельні лінії 10-0,4кВ, які мають визначені охоронні зони в яких забороняється виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки.
Тому просимо Вас дотримуватись «Правил охорони електричних мереж» при проведенні сільськогосподарських, земляних, землевпоряджувальних робіт бо порушення їх тягне за собою кримінальну і адміністративну відповідальність.
При виявленні порушень чи пошкоджень електричних мереж, а також підозрілих осіб в місцях їхнього проходження просимо звертатись за адресою: 47501, м.Бережани вул.Шевченка, 146 тел./факс (03548) 2-13-06 (цілодобово).
Адміністрація Бережанського РЕМ