ШАШКИ НА БЕРЕЖАНЩИНІ

07-08 жовтня в приміщенні коледжу відбувся відкритий чемпіонат міста Бережани з шашок-64 серед дітей та молоді віком 10-20 років. На цьому турнірі прийняло участь 22 учасників з Тернопільського району.

Призові місця здобули представники Золотниківської сільської громади: перше місце - Степан Блонарович з села Соснів (набравши 8,5 очок), друге - Олександр Середа з села Надрічне (7,5 очок) і третє - Володимир Чиж з села Раковець (7,5 очок), по коефіцієнту обійшовши нашого земляка з Бережан Михайла Проскуренка, який також набрав 7,5 очок та зайняв четверте місце.

Також спеціальними призами були нагородженні діти віком до 14 років. За перший результат був нагороджений Олег Роздзябик з 5 очками, і за другий результат - Володимир Квасниця з 3,5 очками. За найкращий результат серед дівчат була нагороджена Емма Джаліліан, яка здобула 5 очок.

Переможці були нагороджені грамотами і медалями від відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, та цінними призами і кубком — від спонсору турніру БМГО «Рідне місто». Особлива подяка - ВП НУБіП України “Бережанському агротехнічному коледжу” за надання прекрасного приміщення для проведення турніру. Також подяка судді Оресту Палихата за суддівство.

Шкода, що учні Бережанської гімназії та сільських шкіл Бережанщини не були присутні на турнірі...

Андрій СЛОБОДНИЙ