Чудова новина!


Бережани мають можливість стати одним з міст, де ефективно вестиме свою діяльність ТзОВ «Елекроконтакт Україна» - виробник кабельних мереж для автомобілів таких брендів як BMW, Porsche, AUDI, Volkswagen. «ЕКУ» є частиною всесвітньовідомого концерну Nexans та успішно працює в Україні вже більше 15 років, створивши більше 2500 робочих місць в містах Перемишляни, Золочів і Броди.
ЕКУ-соціально відповідальне підприємство, яке дбає про здоров'я кожного працівника, допомагає розвиватися, розкривати свій потенціал та кар'єрно зростати.
У планах компанії-масштабне розширення: будівництво нових підрозділів та виготовлення кабельних мереж для своїх замовників.
На даний момент відбувається проведення дослідження готовності місцевих жителів бути працівниками відомої Європейської компанії.
Якщо достатня кількість населення Бережанщини будуть зацікавлені у співпраці, виявлять бажання залишити свої контакти для подальшої співбесіди - буде негайно розпочато запуск промислового виробництва: реконструкцію орендованих приміщень, встановлення обладнання та навчання персоналу.
Можливо саме у м. Бережани буде створено потужний завод з широкими можливостями!
Ознайомитись з компанією, зі всіма перевагами роботи та заповнити анкету можна на сайті eku.com.ua
Долучайтеся до великої команди!