25 липня відбулися пропущені матчі чемпіонату району з футболу. В Курянах «Уніка-Будівельник» розійшлася «миром» (1:1) з командою з Вільховця (ІІІ тур). Гідний бій лідеру групи «А» чинили мечищівські футболісти, та все-таки команда з Лісник зуміла перемогти на виїзді 4:2 (ІІІ тур). І лише у Слов’ятині вболівальники побачили забиті м’ячі в ворота однієї команди – з рахунком 3:0 Слов’ятин здолав Надрічне (V тур).
У перший день останнього літнього місяця почалось друге коло першості району з футболу. В групі «А» перемогу без гри здобув лідер – на гру в Лісники не прибула команда з Вільховця. Неприємно дивує команда «Хатки», яка вже зазнала четвертої поразки (1:2), цього разу від футбольної дружини з Курян («Уніка-Будівельник»). У ще одному матчі цієї групи в Божикові місцеві футболісти 3:0 переграли Потутори.
В групі «В» «За Україну» перемогла Слов’ятин 3:0, а Надрічне – Шибалин на їхньому полі (2:1). Команді з Котова не довелось їхати в Жуків, адже команда з цього села знялась з розіграшу. Та оскільки вони зіграли 50% матчів, на місці результату ігор за участю жуківчан в ІІ колі буде стояти +: - на користь другої команди.
Центральний же матч в групі «В» відбувся в Куропатниках. Саме там зійшлись в очній дуелі перша та друга команда групи. Переконливу перемогу (6:1) здобули господарі і завдяки, в першу чергу, власній майстерності та більшому бажанню, і через причину відсутності кількох виконавців у складі команди з Лапшина, які захищали честь районного футболу в складі команди ФК «Бережани» в матчі ІІІ туру чемпіонату області.
До Вашої уваги КАЛЕНДАР проведення ігор чемпіонату району з футболу на ІІ коло
| VІІІ тур 01.08.2010 | ІХ тур 08.08.2010 | Х тур 15.08.2010 |
| Уніка-Будівельник – Хатки | Уніка-Будівельник – вих | Вільховець – Уніка-Будівельник |
| Божиків – Потутори | Мечищів – Божиків | Хатки – Потутори |
| Лісники – Вільховець | Потутори – Лісники | Лісники – Мечищів |
| Мечищів – вих | Хатки – Вільховець | Божиків – вих |
| Куропатники – Лапшин | Лапшин – За Україну | Куропатники – Котів |
| Жуків – Котів | Слов’ятин – Жуків +: - | Жуків – За Україну |
| Шибалин – Надрічне | Котів – Шибалин | Надрічне –Лапшин |
| За Україну – Слов’ятин | Надрічне – Куропатники | Шибалин – Слов’ятин |
|
|
|
|
| ХІ тур 19.08.2010 | ХІІ тур 29.08.2010 | ХІІІ тур 05.09.2010 |
| Уніка-Будівельник – Божиків | Потутори – Уніка-Будівельник | Уніка-Будівельник – Лісники |
| Лісники – вих | Вільховець – Мечищів | Божиків – Хатки |
| Мечищів – Хатки | Хатки – вих | Вільховець – вих |
| Потутори – Вільховець | Лісники – Божиків | Мечищів – Потутори |
| Жуків – Лапшин | Котів – Лапшин | Лапшин – Шибалин |
| За Україну – Шибалин | Надрічне – Слов’ятин | Жуків – Куропатники |
| Слов’ятин – Куропатники | Куропатники – За Україну | За Україну – Надрічне |
| Котів – Надрічне | Шибалин – Жуків | Слов’ятин – Котів |
|
|
|
|
| ХІV тур 12.09.2010 |
|
|
| Мечищів – Уніка-Будівельник |
|
|
| Потутори – вих |
|
|
| Вільховець – Божиків |
|
|
| Хатки – Лісники |
|
|
| Лапшин – Слов’ятин |
|
|
| Котів – За Україну |
|
|
| Надрічне – Жуків |
|
|
| Куропатники – Шибалин |
|
|
Початок матчів о 14.00 год.
Початок матчів 8 та 19 серпня о 16.00 год.
ФК «Бережани» в матчі ІІ туру першості області на своєму полі приймали одного з претендентів на найвищі місця в турнірній таблиці – команду «Марспирт» з Марилівки. Перший тайм цієї зустрічі, що проходив під акомпанемент дощу, завершився внічию 1:1. У другому таймі гол В.Буняка забезпечив перемогу господарям. Тож після двох турів ФК «Бережани» з максимумом очок посідають перше місце.
А в ІІІ турі на ФК «Бережани» чекав серйозний футбольний іспит – виїзний матч із командою «Агро-Збруч» з Підволочиська. І цей іспит, треба сказати, бережанці склали на 4 з плюсом, виборовши нічию (2:2). А могли отримати від «екзаменатора» і оцінку «відмінно», якби зуміли зберегти перевагу у 2 м’ячі (дублем відзначився В.Буняк). Та перемогу у ФК «Бережани» вкрав арбітр матчу, який «висмоктав з пальця» пенальті. То невже для того, щоб визначити переможця, потрібно проводити чемпіонат? Можливо, краще наперед розподілити місця так, щоб «Агро-Збруч» був у підсумковій турнірній таблиці вище за ФК «Бережани», а останні ще до старту знали вже «своє місце»?!
У ІV турі на майстрів шкіряної кулі з Бережан чекає виїзна гра із «темною конячкою» - командою ФК «Шумськ».

