кленове листя

Публікуйте свою інформацію на нашому порталі!


Notice: Undefined index: 3.2 in /home/kryse534/public_html/components/com_easyblog/helpers/helper.php on line 1555

Notice: Undefined index: 3.2 in /home/kryse534/public_html/components/com_easyblog/helpers/helper.php on line 1555

Notice: Undefined index: 3.2 in /home/kryse534/public_html/components/com_easyblog/helpers/helper.php on line 1555

Notice: Undefined index: 3.2 in /home/kryse534/public_html/components/com_easyblog/helpers/helper.php on line 1555

Notice: Undefined index: 3.2 in /home/kryse534/public_html/components/com_easyblog/helpers/helper.php on line 1555

Notice: Undefined index: 3.2 in /home/kryse534/public_html/components/com_easyblog/helpers/helper.php on line 1555

Чи будуть позитивні зміни?

Posted Автор: Створено: в Новини
 • Font size: Larger Smaller
 • Переглядів: 1106
 • Коментарів: 3
 • Підписатися на оновлення
 • Друкувати

 

  Нарешті ми мали щастя почути, якими категоріями мислить в.о. начальника  відділу культури, національностей, релігій і туризму  Мельничук О. Проте, на жаль, це був саме той випадок, коли краще б вона мовчала. Коли вже на “круглому столі” є бажання пропіарити свій відділ, то для чого нам розповідати, що збирається робити міністр культури Кириленко, нам набагато цікавіше, чи збираєтесь Ви щось змінювати в галузі культури та туризму району.

Чи нас і надалі годуватимуть конюктурними заходами, на які вже давно ніхто не ходить, тому для масовки зганяють державних службовців.  Особливо вразило риторичне питання до працівників краєзнавчого  музею, чому в них досі немає належної охорони (точніше її зовсім немає), яке можна сміливо переадресовувати тому, хто його озвучив… Працюючи інспектором в цьому ж відділі, невже Ви не знали про цей кричущий факт? До речі, важко було зрозуміти, чому вона так гордиться тим, що знає де знаходиться місто Прилуки, і не просто знає, а й має приватні контакти з Прилуцьким краєзнавчим музеєм?

   Відбулось також очікуване призначення першого заступника голови РДА (економічний напрямок). Ним став не хто не будь, а сміттєвий барон Бережан - Валов Олег. Свого часу він був заступником міського голови Токарського Степана. В кожного свої спогади про ті часи, а він запам’ятався тільки тим, що в сімейному тандемі з Футерком В.  балотувався на посаду мера, казав що отримав неоцінений досвід працюючи заступником, тому тепер йому по плечу мерська посада. На щастя, тоді ніхто з Cтрийського клануне переміг, що чекало місто в разі перемоги Футерка В., можна собі тільки уявити. Нещодавно ми мали змогу бачити, як він брутально поводився з міським комунальним майном в центрі міста…

    Можливо, досвід з вивезення сміття стане в пригоді на новій посаді, тож які інновації в економіці району впровадить Валов О. незабаром побачимо. Просто цікаво,  якою економікою він буде керувати, коли більшість підприємств не працює, а район більш ніж на 90% дотаційний? Чи як і попередники  відбуватиме номер?

   Попри все, можна очікувати, що вивіз сміття з міста, стане більш прибутковим бізнесом…

    Поки що невідомо, чи для голови міської ради і відповідно його відносно молодої команди, це перша і остання каденція(але статистика саме така), тому трансфер секретаря міської ради Гончара Петра в райдержадміністрацію на посаду заступника голови з гуманітарних питань, виглядає дещо дивно. Можна одразу відкинути припущення, що управлінець такого “масштабу” дещо переріс свою теперішню посаду, і що його потенціал потребує більших повноважень,  та тільки йому під силу навести лад в гуманітарній сфері району. Між іншим, три роки ця посада була вакантною, який бардак в цій сфері ми прекрасно знаємо. І як пан Гончар П. , який може “заговорити” будь-яку проблему(як він колись категорично висловлювався проти проведення люстрації, стверджуючи, що це не на часі), буде розчищати ці “авгієві стайні” в освіті, медицині та культурі? Можливо голова РДА Петровський В., який тоді займав цю посаду, поділиться своїм досвідом і якісні зміни таки відбудуться? Тож чому буквально перед виборами мер віддав такого цінного працівника? Може він і не такий цінний, якщо до виборів міська рада зможе працюватиме без секретаря, або щурі першими втікають з корабля який тоне…

P.S. Тож будуть позитивні зміни, чи це просто зміна керівників?..

 

Оцінити цей запису блогу:
0

Коментарі

 • Гість
  з Бережан Вівторок, 04 серпня 2015

  Шановний Сергію Люшняк, чи то пак «Кленове листя».
  Тема круглого столу про який ви пишете в своїй статті «Чи будуть позитивні зміни?» - «Державний суверенітет України: історія та загрози сучасності». То чому ж ви так однобоко, висмикуючи із контексту, перекручуючи слова і розставляючи акценти так як вам вигідно, висвітлили даний захід. Там , що більше не було присутніх людей, крім Мельничук Олени. Поважайте в першу чергу себе, пишіть об’єктивно і не вводьте в оману бережанців. Бо складається враження, що це є зведення якихось особистих претензій до в.о. начальника відділу культури.
  Якщо вас так турбує доля культури в Бережанському районі, то маєте можливість подати документи та взяти участь в конкурсі на заміщення вакантної посади начальника відділу культури РДА та показати свій реальний результат роботи на даній посаді.

 • Гість
  правий сектор Середа, 05 серпня 2015

  та чо так просто? Пане Люшняк,подайте папери на посаду прокурора району,зараз саме час! Звідти зможете і почистити район(для старту),починаючи з голови РДА і закінчуючи прибиральниками міста! А попри все матимете реальну можливість продемонструвати свою "культуру" краще,ніж та тендітна жіночка!

 • Гість
  Обєктивний погляд Середа, 05 серпня 2015

  І правильно зробив Петровський, що взяв молодих із досвідом. Таких, що будуть членами команди, а не пхатимуть ніж в плечі, як це звикли робити в Бережанах. Валов без допомоги Музички вивозить сміття, а такі писаки, як ви тільки завозите. Нічого доброго не зробили, а сієте склоки. Через таке гниле "Кленове листя" у Бережанах вічно смердить. Та й Гончар-чесна людина і в міській раді і громаді заробив авторитет і не піариться в інтернеті. Встидайтеся.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 16 травня 2021